Aquaformpet ailesi olarak bitkili akvaryum dünyası içerisinde işinize yarayacak ve hayalini kurduğunuz bir akvaryuma sahip olmanız için çalışıyoruz. 

Peki Aquaformpet.com’da neler bulabilirsiniz?

Akvaryum bitkileri, çok beğenilen Java moss bitkisi, bitki bakım ürünleri, Karides&Kerevit türleri, Balıklar, Balık yemleri ve her türlü akvaryum malzemelerine en hızlı ve en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. 

Bir bitki akvaryumu kurmak adına sıfırdan başlayanlar ve profesyonellere kadar uzanan her müşterimiz için malzemelerimiz bulunmaktadır. Bu sebeple eğer hayallerinizin ötesinde bir akvaryuma sahip olmak istiyorsanız en doğru adrese geldiniz demektir.

 

2011 yılından bu yana Bursa’daki mağazamızda  Akvaryum bitkileri , Bitkili Akvaryum ürünleri , bitki bakım ürünleri , özel karides / kerevit türleri ve akvaryum malzemelerinin  satışı gerçekleştirmekteyiz. Bitkili Akvaryum ve karidesler konusunda yeterlilik düzeyi yüksek uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Danışmak istediğiniz tüm konular için      (0537) 709 6200 ve (0532) 131 2665 nolu iletişim numaralarımızdan yada İnfo@aquaformpet.com e-posta dresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Aqauformpet 

Adres:
Bahar Mahallesi 5.Cami Sokak No:9 Kat 1 Osmangazi / BURSA